4A Mátyásfa Környezetvédő Egyesület a Magyar Madártani Egyesülettel közösen vett részt a kismarosi karácsonyi vásárban. A magas színvonalú ajándéktárgyakat az MME biztosította, így a MÁK idén is zömmel jómadarakat árult.

Nagy sikere volt a színes hűtőmágnesnek, a naptárnak és a madárhangot utánzó plüssmadárkáknak. Egy hiánypótló könyvújdonsággal is előrukkolt az egyesület vezetője, és idén is lehetett kapni madáretetőt, madáreleséget.

Az egyesület a jövő generációjára gondolva ingyenes ismertető anyagot szórt a vásáron résztvevőknek, a téli madáretetésről, a komposztálásról és arról, hogyan ne égessünk műanyagot házunk táján. (TÉNYLEG NEEEEE)

1Hálás köszönet a jövő generációjának, akik a mézeskalácsmadár kóstolóval tették népszerűvé, szüleik számára a természet védelmét.

 

 

 

 

 

3

2

5

Fehér Menyét