DA-DAM! Premier következik! A Mátyásfa Környezetvédő Egyesület és a Kisduna újság közös produkciójában készült természetfilm a Kismaros és Nagymaros közötti ártér és a Dunamező é lővilágát, életét mutatja be. A film 2013 februártól májusig készült. A Mátyásfa Környezetvédő Egyesület és a Kisduna újság közös produkciójában készült természetfilm a Kismaros és Nagymaros közötti árteret és a Dunamező élővilágát, életét mutatja be. A film 2013 februártól májusig készült, így lehetőségünk volt megörökíteni három évszakot is. A film zenéje is made in Kismaros, erre fele többet is megtudhatsz az Amygdaláról.

PY101830

Azt hiszem, hogy aki megnézi ezt a filmet, az megérti, hogy mit jelent a Dunakanyar életérzés, hogy miért itt élünk, és nem máshol. A filmünk most lett mindenki számára elérhető, szóval ez itten a PREMIER! Jó szórakozást hozzá!